Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Teismas nubaudė vyrą, kuris patikrinimo metu stumdėsi, grasino paleisti šunis ir net atėmė pareigūnų vaizdo kamerą

2018-06-04

Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė nutarimą, kuriuo 190 Eur bauda nubaudė aplinkosaugininkams pasipriešinusį asmenį. Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros pareigūnai š. m. balandžio 19 d. vykdė Vilniuje, Zervynų g. 16, esančios teritorijos patikrinimą. Čia, kaip įtarė pareigūnai, buvo galbūt neteisėtai ardoma apie 100 automobilių.

Teritorijos savininkas pil. D. U. (gim. 1976 m.) aplinkosaugininkams trukdė pateikti į teritoriją, bandė kumščiuoti, užstojo kelią bei stumdėsi, grasino paleisti šunis, atėmė pareigūnų vaizdo kamerą, o galiausiai – užrakino kiemo vartus ir atsisakė inspektorius išleisti iš teritorijos. Savo kaltę D. U. teisme visiškai pripažino ir teigė besigailintis, kad tądien patikrinimo metu susinervino ir pasikarščiavo.

Balandžio viduryje Vilniaus aplinkosaugininkai užfiksavo, kad Užsusienio g. gale esančių pastatų kaimynystėje, Vilniuje, aukšta tvora aptvertame gyvenamojo namo kieme, sausakimšai pristatyta eksploatuoti netinkamų transporto priemonių. Taip pat užimtas ir šalia esančios valstybinės žemės plotas. Pamatęs aplinkos apsaugos inspektorius, šalia kiemo vartų iškart pasirodė priešiškai nusiteikęs vyras, kuris nuo pat pirmųjų patikrinimo minučių trukdė pareigūnams dirbti.

Aplinkosaugininkams pasipriešinęs asmuo jau nubaustas už kliudymą vykdyti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę. Taip pat už neteisėtą automobilių ardymo veiklą neturint Taršos arba Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo asmeniui gresia bauda iki 560 Eur, juridinių asmenų vadovams – iki 1150 Eur. Tačiau vien baudomis pažeidėjas savo kaltės neišpirks – jam vis tiek teks pašalinti aplinkosauginius pažeidimus.

2018-06-04


Priedai: