Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Gegužės mėnesį aplinkosaugininkų telefonai kaito nuo pranešimų gausos

2018-06-04

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo ir aplinkosauginių ekstremalių situacijų valdymo skyrius (pranešimų priėmimo centras) š. m. gegužę gavo daugiau kaip 2300 pranešimų apie aplinkosauginius pažeidimus. Aktyviausi buvo Vilniaus gyventojai, kurie į pranešimų priėmimo centrą kreipėsi 714 kartų, Kauno – 371.

Daugiau kaip pusė visų pranešimų buvo susiję su laukiniais gyvūnais, iš jų net 1053 pranešimai apie laukinių gyvūnų susidūrimus su transporto priemone. Neįprastai daug buvo ir skambučių apie neteisėtą žvejybą: iš 184 pranešimų apie žvejybos pažeidimus net 97 pasitvirtino. Per gegužės mėnesį nedarbo metu tirti įvairių įvykių išvykę pareigūnai surašė 118 administracinių nusižengimų protokolų – be brakonieriavimo dešimtys asmenų buvo nubausti už atliekų deginimą, aplinkos teršimą nuotekomis, vandens taršą ir kt.

Kviečiame visuomenę ir toliau aktyviai naudotis galimybe pranešti apie skriaudžiamą gamtą. Tai galima padaryti bet kuriuo paros metu Bendruoju pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pranešimų priėmimo centrui telefonu (8 5) 273 2995.

2018-06-04