Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Nuo liepos 1 d. – naujos sąskaitos baudoms ir žalai apmokėti

2018-05-14

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas (Vilniaus RAAD) reorganizuojamas jungimo būdu. Visą Vilniaus RAAD turtą, taip pat teises ir pareigas nustatyta tvarka perims Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos.

Vilniaus RAAD šiuo metu informuoja visus skolininkus bei antstolius, vykdančius baudų išieškojimą, kad nuo š. m. liepos 1 d. baudoms, paskirtoms iki 2015 m. birželio 30 d., ir lėšoms už žalą aplinkai, valstybiniams gamtos ištekliams surinkti bus naudojamos naujos atsiskaitomosios sąskaitos.


Nuo š. m. liepos 1 d. aukščiau išvadintus mokėjimus reikės atlikti ne į Vilniaus RAAD, o į Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos sąskaitą Nr. LT 144010051004250878 AB Luminor Bank.


Primename, kad baudos, žalos, mokesčiai ir kitos rinkliavos turėtų būti sumokėtos ne vėliau kaip prieš 2 darbo dienas iki mokėjimo termino pabaigos, jeigu mokėjimai atliekami įmokų surinkimo paslaugas teikiančiose įstaigose bei jų ar jų tarpininkų padaliniuose, kad gautos įmokos būtų laiku įskaitytos į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas.


2018-05-14