Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Organizuojamas teisės medžioti suteikimo egzaminas

2017-10-20

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento teisės medžioti suteikimo ir panaikinimo komisija 2017 m. lapkričio 21, 22, 23, 24, 27, 28 d. organizuoja asmenų, norinčių tapti medžiotojais, egzaminus.

Neblaivus įmonės vadovas į taborą važiavo išmesti senų padangų

2017-10-19

Šios savaitės pradžioje Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamentas gavo pranešimą iš policijos, kad šalia Vilniaus (Kirtimų) taboro trys piliečiai bando neteisėtai atsikratyti senomis padangomis ir kitomis atliekomis.

Akcija „Lašiša“ Vilniaus regione: bėgdami nuo upes tikrinančių pareigūnų, brakonieriai keliasi į kitus vandens telkinius

2017-10-19

Akcijoje „Lašiša – 2017“ Vilniaus regione dalyvauja aplinkosaugininkai, policijos pareigūnai bei pasieniečiai, neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai, žvejai mėgėjai. Deja, kaip rodo praktika, brakonieriai savo „amato“ neatsisako.

Delegacijai iš Gruzijos parodytas Lietuvos aplinkosaugininkų darbas

2017-10-18

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai į Lietuvą atvykusiems aplinkosaugininkams iš Gruzijos pristatė, kaip mūsų šalyje vykdoma gyvosios gamtos apsauga.

Už sunaikintą pelkę prie Gineitiškių ežero atsakys darbus organizavusi įmonė

2017-10-17

Vilniaus miesto apylinkės teismas š. m. spalio 12 d. priėmė preliminarų sprendimą, kuriuo tenkino Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento ieškinį ir iš atsakovės UAB „Balsių valda“ priteisė daugiau nei pustrečio tūkstančio eurų už aplinkai padarytą žalą.

XML